Sıfır Bir Cio Kimdir?
Sıfırbir Cio Karakteri

İnternette yayınlanan ve fenomen haline gelmiş internet dizilerinin en çok izlenen, en çok beğenilen dizi hiç şüphesiz sıfır bir dizisi olmuştur. 3. Sezonuna hız kesmeden başlayan dizi ve karakterleri, işledikleri konu ve hayat verdikleri karakterler ile izleyicileri kalbinden vurmayı başarıyor. Adana’nın Hürriyet Mahallesinde çekimleri devam eden dizinin ana konusu yasa dışı işler yapan kişilere bir nevi dünyayı dar etmektir. Özellikle uyuşturucu üreticiliği ve satıcılığı yapan kişiler için canla başla mücadele veren 3 gencin hikâyesi izlenmeye değerdir. Adana ilinin en güçlü çetesi haline gelen Cio, Özgür ve Savaş’ın haklı mücadelesini çok güzel bir şekilde ele almış diziyi izlerken kendinizi Adana sokaklarında hissedeceksiniz.

Dizinin 3 delikanlı gencinden en cesaretlisi ve akıllı olan Cio karakteri hakkında merak ettiklerinize yazımı okuyarak ulaşabilirsiniz. İzleyici kitlesinin severek izlediği Cio karakterinin hal ve hareketleri özellikle şivesi büyük beğeni alıyor. Uğruna ölünecek adam olarak bilinen Cio, özellikle “Onlar da bizim gibi etten kemikten değil mi?” repliğini kurduğu an mutlaka kötü ve yasal dışı yollardan para kazanan adamlardan biri ölecek demektir. Karakterin kullandığı cümleler ve kelimeler, izleyici etkiliyor ve bu karakter ile anlatılmak istenen toplumsal sorun haline gelmiş kötülükler, çok etkili bir şekilde izleyici veriliyor. Karakterin grubun silahı olması ve ölmesi gereken kişileri çok iyi tespit etmesi de diziye hayat veriyor.

Reklamsız ve prodüksiyonsuz çalışan tek tam anlamıyla her sahnesinde her bölümünde büyük emekler verilen dizinin, yayınlanan her bölümünde reytingler alması ise, gayet mütevazi ve gerçek konuları işleyişinden kaynaklanıyor. Özellikle Cio karakterinin Sıfır Bir 1. Sezon finalinde vurulma sahnesi ve herkesi etkileyen o repliğini hatırlamayan yoktur sanırım. Adam gibi adam Cio karakterinin sergilemiş olduğu üstün performans ve etkileyici replikleri herkesin dilinde dolanmaya başladı bile. Dizinin hem kamera önünde hem de kamera arkasında ise birçok destekçisi ve çalışanları bulunuyor. Dev bir kadro ile her hafta tüm televizyon dizilerinden daha başarılı olan Sıfır Bir dizisini izlemiyorsanız çok şey kaçırıyorsunuz!İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*